Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie aplikacji powłok ochronnych:

 • APLIKACJA TWARDEGO WOSKU
  Jest to ręcznie nakładana powłoka ochronna na wcześniej przygotowany lakier. Pozwala wydobyć głębie koloru i nadaje właściwości hydrofobowe. Okres działania to około 3 miesiące.
 • APLIKACJA POWŁOKI FX PROTECT TOP COATING
  Jest to powłoka idealnie sprawdzająca się jako przedłużenie żywotności powłoki ceramicznej będącej już na lakierze, jak i samodzielna powłoka ochronna lakieru. Podbija głębie koloru, ma właściwości hydrofobowe a takżę choni lakier przed promieniami UV. Czas wiązania to 12h, a okres działania to około 6 miesięcy.
 • APLIKACJA POWŁOKI ULTRACOAT HYDRO HD
  Jest to propozycja dla osób zabezpieczających lakier nowego samochodu bądź chcących zabezpieczyć karoserię swojego samochodu po wykonanej korekcie powłoki lakierniczej. Produkt cechuje się wysoką hydrofobowością oraz szklistością powierzchni. Zabezpiecza również lakier przed tworzeniem się osadów z twardej wody i promieniami UV. Czas schnięcia 12h, okres działania około 12 miesięcy.
 • APLIKACJA POWŁOKI GYEON QUARTZ
  Jest to propozycja dla osób zabezpieczających lakier nowego samochodu bądź chcących zabezpieczyć karoserię swojego samochodu po wykonanej korekcie powłoki lakierniczej. W tym przypadku producentem jest wiodąca na rynku powłok ochronnych marka Gyeon. Produkt cechuje się wysoką hydrofobowością oraz szklistością powierzchni. Zabezpiecza również lakier przed tworzeniem się osadów z twardej wody i promieniami UV. Czas schnięcia 12h, okres działania około 12 miesięcy.
 • APLIKACJA POWŁOKI ULTRA COAT ONE
  Jest to propozycja dla osób zabezpieczających lakier nowego samochodu bądź chcących zabezpieczyć karoserię swojego samochodu po wykonanej korekcie powłoki lakierniczej. Cechy produktu to przede wszystkim wysoka trwałość, silna hydrofobowość i szerokie zabezpieczenie karoserii. Powłoka chroni nasz samochód przed ptasimi odchodami, osadami kamiennymi, promieniami UV, solą drogową a nawet korozją. Parametry powłoki to:
  Twardość 9H
  Grubość 3,5 - 5 mikronów
  Czas utwardzenia 24h
  Czas działania 2 lata.