Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie wewnętrznego czyszczenia samochodów:

 • Sprzątanie wnętrza
  Jest to podstawowy zabieg, który gwarantuje, że chwile spędzone w samochodzie będą przyjemne i pełne komfortu, a przede wszystkim poprawi estetykę i żywotność elementów plastikowych kokpitu. Zabieg ten obejmuje kompleksowe odkurzanie przestrzeni pasażerskiej i bagażowej, wycieranie kurzu, czyszczenie szyb oraz odświeżenie zapachu wnętrza.
 • Detaliczne czyszczenie wnętrza
  Jest to zabieg, który gwarantuje satysfakcje czystego samochodu nawet najbardziej wymagającym klientom. Zabieg ten obejmuje kompleksowe usunięcie zalegającego piasku i kurzu w przestrzeniach pasażerskiej i bagażowej, dokładne szczotkowanie elementów plastikowych, nałożenie matującego preparatu impregnującego, czyszczenie szyb oraz odświeżenie zapachu wnętrza.
 • Pranie taperki
  Jest to zabieg, który poprzedzony jest dokładnym czyszczeniem środka. W następnej kolejności praniu poddawane są wszelkie materiały tekstylne w kabinie oraz bagażniku. Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy sprzętu piorącego oraz detergentów, tapicerka samochodu zyskuje drugą młodość. Dzieje się tak ponieważ usuwane są nie tylko widoczne zabrudzenia i plamy, ale także zabrudzenia które poprzez codzienne użytkowanie samochodu odkładają się na całej powierzchni materiału, powodując jej żółknięcie bądź szarzenie. Po osuszeniu tapicerki, zostaje ona zabezpieczona przed promieniami UV oraz dalszymi zabrudzeniami. Następnie wnętrze pojazdu oraz układ klimatyzacji podlegają ozonowaniu. Dzięki takim zabiegom przestrzeń pojazdu w której z reguły spędzamy mnóstwo czasu, staje się czysta, przyjemnie pachnąca oraz wolna od szkodliwych drobnoustrojów, roztoczy a nawet grzybów. W ramach usługi tej usługi klient zyskuje również mycie zewnętrzne samochodu. Dzięki czemu wyjeżdża samochodem czystym zarówno w środku jak i z zewnątrz.
 • Czyszczenie tapicerki skórzanej
  Podobnie jak w przypadku prania tapicerki materiałowej proces ten jest poprzedzony dokładnym czyszczeniem wnętrza samochodu. W kolejnym etapie przy użyciu odpowiednich środków czyszczących oraz delikatnych szczotek usuwane są zabrudzenia. Dzięki temu tak elegancki materiał jakim jest tapicerka skórzana wygląda znów jak nowy. Aby utrzymać efekt jak najdłużej tapicerka jest impregnowana. Dodatkowo również wnętrze samochodu jak i układ klimatyzacji podlegają ozonowaniu, co pozwala usunąć pozostałości nieprzyjemnych zapachów.
 • Aplikacja powłoki hydrofobowej
  Gdy tapicerka jest już wyprana, pachnąca i udało się zażegnać nieprzyjemne konsekwencje rozlanych w samochodzie napoi czy innych zabrudzeń, warto zadbać o zabezpieczenie przed podobnymi sytuacjami w przyszłości. Z pomocą przychodzi powłoka hydrofobowa na tapicerkę samochodową. Minimalizuje ona wchłanialność tekstyliów dzięki czemu o wiele łatwiej jest pozbyć się z materiału rozlanej kawy czy jogurtu, zanim te zdążą pozostawić po sobie ślad. Trwałość tej powłoki to 6-12 miesięcy.
 • Aplikacja odżywki na tapicerkę skórzaną
  Tak wyjątkowa tapicerka wymaga specjalnej ochrony. Aby móc cieszyć się z potencjału naszych obić, warto zadbać o ich kondycję. Aplikacja odżywki dedykowanej dla tapicerki skórzanej nie tylko przedłuża jej żywotność ale także niweluje nieestetyczny połysk i zapewnia aksamitną matową strukturę, a także przyjemny zapach.
 • Bonetowanie podsufitki
  Jest to usługa pozwalająca na usunięcie zabrudzeń z podsufitki bez nadmiernej ekspozycji na wodę. Dzięki temu nie grozi jej rozklejenie.